Autopark

Naša spoločnosť ponúka elegantné vozidlá ktoré vám vďaka kvalitnej výbave zabezpečia komfortnú a bezpečnú jazdu kamkoľvek si budete priať. Na zabezpečenie našich služieb používame len nové vozidlá s malým počtom najazdených kilometrov, ktoré sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise.

Naša spoločnosť ponúka vozidlá značky Škoda Superb, Audi A6 a Volkswagen Caravelle.

V našich autách je pripojenie na wifi v rámci Slovenska zdarma.
wifi icon


Škoda Superb Laurin&Klement

Vlajková loď z Mladej Boleslavy, Škoda Superb 2016. Elegantné vozidlo v najvyššej výbave Laurin&Klement pre najviac 4 pasažierov, ktoré je ideálnym partnerom na dlhé výlety a business stretnutia. V aute je dostatok miesta pre štvorčlennú rodinu a veľké množstvo batožiny.

Model 2016
4 miesta
Klimatizácia
Výbava Laurin&Klement
Automatická prevodovka
WiFi zdarma
cena 0,40€/km bez DPH + dohoda


Audi A6

Inovatívne technológie, progresívny dizajn a široká ponuka moderných systémov doplnkovej výbavy. Audi A6 Limuzína spája tieto hodnoty do výnimočnej športovo elegantnej symbiózy. Táto všestranná kvalita takto elegantne a zároveň progresívne otvára nový spôsob mobility.

Model 2017
4 miesta
Klimatizácia
Automatická prevodovka
WiFi zdarma
cena 0,60€/km bez dph + dohoda


VW Caravelle Comfortline

Komfortná dodávka ktorá svojou výbavou a komfortom patrí do prvej triedy osobných vozidiel. Pohodu až pre osemčlennú posádku zaisťujú priestranné sedadlá s príjemným čalúnením, klimatizácia so samostatným ovládaním v časti pre pasažierov.

Model 2017
8 miest
Klimatizácia
Výbava Comfortline
Manuálna prevodovka
WiFi zdarma
cena 0,60€/km bez dph + dohoda